behfilm
08 بهمن 1401 - 18:57

فتاحی: صحبت‌های گل‌محمدی در شان فوتبال ما و پرسپولیس نبود

قائم مقام باشگاه فولاد گفت:صحبت‌هایی که سرمربی حریف در نشست خبری انجام داد شایسته فوتبال ما و مخصوصا شایسته تیمی بزرگ مثل پرسپولیس نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس، سعید فتاحی در خصوص حواشی پیش آمده در بازی پرسپولیس و فولاد و صحبت‌های گل‌محمدی در نشست خبری گفت: گل‌محمدی همیشه مرد اخلاق بوده و من تعجب کردم که او در کنفرانس به این شکل صحبت کرد. ما مسابقات سخت‌تری نیز برگزار کرده بودیم و اصلا مشکلی خاصی وجود نداشت. فوتبال زیبایی از فولاد را نیز مشاهده کردیم که تنها مشکل بازی آن فردی بود که توپ را دیر در جریان بازی قرار داد. ما فردا هم با او برخورد خواهیم کرد. 

وی ادامه داد: بنیادی فر داور الیت ماست و هیچ مشکلی در کار نبود. در بازی قبلی که صحنه ترابی پنالتی گرفته شد، همین خود بنیادی فر آن را تشخیص داد. آنجا درست بود اینجا اشتباه کرد؟ 

فتاحی گفت: با وجود VAR هم داوران اشتباه می‌کنند و این موضوع در تمام دنیا است. با این حال این درست نیست که بازی را ببازی و دنبال مقصر بگردی. از گل محمدی انتظار نداشتم. سرمربی ما نیز اخراج شد و به گفته بسیاری این اخراج اشتباه بود. ما نیز از اخراج نکونام متضرر شدیم ولی این گونه صحبت نکردیم. می‌گفتند که او داد می‌زند. فوتبال همین است دیگر.بقیه جاها با بلندگو مگر صحبت می کنند؟

قائم مقام باشگاه فولاد ادامه داد: تمام اعضای ما لباس مشکلی پوشیده بودند و نکونام یک کاپشن پوشیده بود که همرنگ‌شده بود. او باید کاور می‌پوشید ولی زمان برد تا بچه‌ها کاپشن دیگری برا او بیارند و او به نیز به ناظر بازی این مسئله را اطلاع داد. فوتبال قانون دارد و اگر کسی از این قانون تخلف کند، مجازات خواهد شد. صحبت‌هایی که سرمربی حریف در نشست خبری انجام داد شایسته فوتبال ما و مخصوصا شایسته تیمی بزرگ مثل پرسپولیس نیست. 

فتاحی اظهار داشت: اصلا اینکه می‌گویند فولاد می‌خواسته بازی بدون تماشاگر درست نیست. بعد از هفته‌ها که بازی بدون تماشاگر برگزار شد، فولاد نیز درخواست بازی با تماشاگر داد. به ما مجوز ندادند و ما نیز در تلاشیم تا از بازی بعدی بتوانیم با تماشاگر بازی خودمان را برگزار کنیم. 

قائم مقام باشگاه فولاد در خصوص نقل و انتقالات تیم نیز گفت: یک جای خالی داریم و برای مسابقات آسیا یک بازیکن خارجی را جذب خواهیم کرد.  کولیبالی در لیست آسیایی ما حضور دارد. پاتوسی نیز تمام پولش را نگرفت و ما با توافق کرد و از باشگاه جدا شد. دژاگه نیز در خدمت تیم است. 

فتاحی در انتها اظهار داشت: قطعا ما از باشگاه پرسپولیس شکایت خواهیم کرد. الفاظی که سرمربی این تیم استفاده کرد که ما شکایت خواهیم کرد. 

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1003285